Centrele de relaţii cu clienţi ale ENGIE România, printre care și cel din Galați, vor fi închise marți, 15 august, cu excepția punctului de vânzare din Băneasa Shopping City din București. De asemenea, serviciul de call-center național va fi indisponibil. Clienții pot transmite solicitări online, prin intermediul formularului de contact, direct pe site-ul companiei. Începând de miercuri, 16 august, centrele și serviciul de call-center revin la programul normal de funcţionare.
Centrul ENGIE din Galați, închis de Sf. Maria Scris de Cristinel Luca
Etichetat cu
Cristinel Luca
Articole recente - Cristinel Luca
Proiect legislativ. Românii ar putea retrage suma exactă dorită de la orice bancomat Un nou mod de plată a facturilor telecom O nouă ediție a „Cupei Danubius” la pescuit Primul parc hibrid ENGIE din Europa, la Galați Deșeuri din demolări, „însoțite” de o amendă de 50.000 de lei
Mai multe din această categorie:

