O brăileancă de 42 de ani a plecat de acasă de patru ori, deși era în arest la domiciliu, pentru a-i amenința pe fostul soț și pe concubina acestuia. De asemenea, a distrus o cameră de supraveghere. Femeia nu a respectat în mod repetat măsurile dispuse prin ordinul de protecție solicitat de bărbat și decizia privind arestul la domiciliu. Luni, femeia a fost arestată preventiv pentru 30 de zile și încarcerată în Centrul de Reținere și Arestare Preventivă Brăila.
A evadat de patru ori ca să-și amenințe fostul soț Scris de Cristinel Luca
Etichetat cu
Cristinel Luca
Articole recente - Cristinel Luca
Remus Borza: Există o ofertă pentru cumpărarea Liberty! EXERCIȚII. Elicoptere militare vor zbura, zi de zi, deasupra Galațiului Galațiul, printre județele cu cele mai mari investiții în irigații Care este „polul” amenzilor la balastiere din judeţul Galaţi Infracțiuni în Italia și la Tecuci, pușcărie la Galați
Mai multe din această categorie:

