Gălățenii care vor să înceapă weekendul cu o porție de distracție sunt așteptați, vineri, 16 iunie, în pubul "St.Up" din Complexul Țiglina I, str. Regiment 11 Siret, începând cu ora 20,00, unde vor putea urmări un program de stand-up comedy, intitulat "Râdem, glumim...". "A început vara și avem un line-up de nota 10. I-ai văzut la Comedy Central, iUmor și Stand-up Revolution. Gabriel Gherghe, Edi Vacariu, Paul Szabo și Bogdan Nonic vin în orașul tău. Noi ți-am pregătit glumele, tu adună-ți prietenii și hai la un supershow de stand-up comedy! Accesul se face cu o oră înainte de spectacol și este permis până la ora de începere. Biletele pot fi prezentate atât în format fizic (print), cât și în format digital (pe telefon)", se prezintă pe pagina de Facebook Headline Management. Organizatorii anunță că accesul persoanelor sub 16 ani nu este permis, iar renunțarea la biletele achiziționate nu este posibilă. În caz de anulare a evenimentului, spectatorii vor fi notificați pe e-mail, iar contravaloarea biletelor va fi returnată.
Stand-up comedy. Râs și distracție, vineri la Galați Scris de Raluca Ichim
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
„Poveste de pluș” încheie stagiunea la „Gulliver” „Natura prin fir de ață”, la Complexul „Răzvan Angheluță” Prichindeii au „rupt” scena cu „Joc Voios de Românaș” Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați Congresul liberalilor. PNL cere demisia unor membri ai partidului până luni la prânz
Mai multe din această categorie:

