De mai bine de o oră, circulația troleibuzelor a fost întreruptă, după ce un copac a căzut peste firul de contact, avariindu-l. Din informațiile noastre, la această oră, copacul căzut a fost îndepărtat de echipele de intervenție, iar specialiștii Transurb lucrează la refacerea structurii de sprijin a cablurilor. Între timp, călătorii așteaptă nedumeriți în stații, fiindcă sistemul de afișare electronic nu se actualizează în timp real.
Circulația troleibuzelor, întreruptă de peste o oră Scris de Anca Spânu
Etichetat cu
Anca Spânu
Articole recente - Anca Spânu
„Noaptea Muzeelor”, la Tecuci „Léa”, noul roman al scriitorului gălăţean Andrei Velea. Lansare de carte, la Librăria „Humanitas” Elevă a Școlii Nr. 28 din Galați, triumf internațional în Thailanda Artă, emoţie şi recunoştinţă, pe scena Teatrului „Leonard”. 70 de ani de excelență muzicală la Galaţi Clasa a VII-a A de la Colegiul „Cuza”, la „Viaţa liberă”
Mai multe din această categorie:

