Poliţiştii din Ialomiţa au deschis luni o anchetă, după ce un bărbat de 32 de ani a murit acasă, după ce fusese recent consultat şi tratat la Spitalul Municipal din Urziceni. „Din verificările efectuate a reieşit că pacientul s-ar fi prezentat în cursul nopţii trecute, la o unitate medicală din municipiul Urziceni, unde a primit îngrijiri medicale, ulterior, revenind la domiciliu, unde a decedat”, a transmis Poliţia. Poliţiştii fac cercetări pentru ucidere din culpă şi neglijență în serviciu. Tot luni, o femeie a născut pe trotuarul din fața aceleiași unități medicale.
A doua anchetă penală la spitalul din Urziceni Scris de Cristinel Luca
Etichetat cu
Cristinel Luca
Articole recente - Cristinel Luca
Remus Borza: Există o ofertă pentru cumpărarea Liberty! EXERCIȚII. Elicoptere militare vor zbura, zi de zi, deasupra Galațiului Galațiul, printre județele cu cele mai mari investiții în irigații Care este „polul” amenzilor la balastiere din judeţul Galaţi Infracțiuni în Italia și la Tecuci, pușcărie la Galați
Mai multe din această categorie:

