După ce a trecut cu copilul printr-o spaimă cumplită, o femeie din Galați mulțumește, prin intermediul ziarului „Viața liberă”, cadrelor medicale de la Spitalele de Copii din Galați și București pentru atenția deosebită cu care i-au tratat fiul, pe perioada spitalizării. „Aduc mulțumiri doamnei dr. Silvia Țară-lungă, de la secția de Terapie Intensivă-Neonatologie de la Spitalul de Copii din Galați, precum și asistentelor și infirmierelor de aici, care l-au îngrijit pe fiul meu în perioada în care acesta s-a aflat internat în spitalul din Galați. Același sentiment de recunoștință îl am și față de medicul Iulia-Florentina Țincu, de la secția de Gastroenterologie, Spitalul de Pediatrie «Dr. Victor Gomoiu» București”, ne-a spus aceasta.
Recunoștință față de medicii care i-au îngrijit fiul Scris de Raluca Ichim
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Vizitatori blocaţi într-un lift din Spitalul Judeţean. Intervin pompierii Poza zilei. „Marșul Drapelului Național”, pe Faleza Dunării Echipa „ByteForce” a adus la Galați „Inspire Award”. Dezvăluiri din spatele performanţei A fost găsit trupul neînsufleţit al bărbatului dispărut în Dunăre duminică seara Victimă carbonizată, descoperită într-o locuinţă care a ars
Mai multe din această categorie:

