Noua companie Teatru pe Țeavă îi aşteaptă pe gălățeni, sâmbătă, 16 decembrie, de la ora 19.00, la spectacolul "Era OK și la 60!", un one man show, cu Răzvan Vasilescu. Spectacolul este o poveste despre micile minuni, plăceri, abandonuri și paradoxuri ale vieții unui om care își descoperă în fiecare zi bucuria de a trăi. Iubitorii genului sunt așteptați la sala teatrului, din strada Nicolae Bălcescu nr. 90A.
One man show, cu Răzvan Vasilescu Scris de Raluca Ichim
Etichetat cu
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Poza zilei. „Marșul Drapelului Național”, pe Faleza Dunării Echipa „ByteForce” a adus la Galați „Inspire Award”. Dezvăluiri din spatele performanţei A fost găsit trupul neînsufleţit al bărbatului dispărut în Dunăre duminică seara Victimă carbonizată, descoperită într-o locuinţă care a ars „Fete Dure”, pe scena gălățeană. Avanpremieră la Dramatic
Mai multe din această categorie:

