Gălățenii sunt așteptați, la St.Up Pub, pe strada Regiment 11 Siret, sâmbătă, 13 ianuarie, începând de la ora 15.30, unde Cîrje, Drăcea, Florin, Dobrotă și Popinciuc sunt puși pe șotii, caterincă și cele mai noi glume și poante. Cei cinci artiști care vor performa în weekend la Galaţi le sunt cunoscuți gălățenilor de pe YouTube sau de la ”iUmor”.
Stand-up comedy Scris de Raluca Ichim
Etichetat cu
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Evaluarea Naţională. Absolvenții de gimnaziu au susținut proba la Matematică „Poveste de pluș” încheie stagiunea la „Gulliver” „Natura prin fir de ață”, la Complexul „Răzvan Angheluță” Prichindeii au „rupt” scena cu „Joc Voios de Românaș” Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați
Mai multe din această categorie:

