Formația 3 Sud Est îi invită pe gălățeni joi, 15 februarie, la Restaurantul Teatris, din strada General Lahovary, la o seară de muzică memorabilă, începând de la ora 18,30. „Te așteptăm la Teatris să cântăm împreună hiturile lansate de noi în cei 26 de ani de carieră. Încă o dată vom fi inseparabili!”, promit artiștii. Biletele pot fi procurate pe iabilet.ro.
Primăvara sună bine cu 3 Sud Est Scris de Raluca Ichim
Etichetat cu
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
„Natura prin fir de ață”, la Complexul „Răzvan Angheluță” Prichindeii au „rupt” scena cu „Joc Voios de Românaș” Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați Congresul liberalilor. PNL cere demisia unor membri ai partidului până luni la prânz Premiul „Inspire Award” pentru echipa gălățeană ByteForce, în Olanda, la Campionatul European Premier Event
Mai multe din această categorie:

