Vineri, 10 mai, începând de la ora 20,00, gălățenii sunt invitați la Casa de Cultură, la o seară plină de umor cu Radu Bucălae și George Tănase. Cei doi artiști sunt cunoscuți de pe scenele cluburilor de comedie, de pe ecranele televizoarelor, de pe Youtube și alte platforme online. Deschiderea va fi făcută de Teo Ioniță, iar biletele pot fi achiziţionate de pe iabilet.ro şi prezentate în format fizic sau digital.
Stand-Up Comedy la Casa de Cultură a Sindicatelor Scris de Raluca Ichim
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Poza zilei. „Marșul Drapelului Național”, pe Faleza Dunării Echipa „ByteForce” a adus la Galați „Inspire Award”. Dezvăluiri din spatele performanţei A fost găsit trupul neînsufleţit al bărbatului dispărut în Dunăre duminică seara Victimă carbonizată, descoperită într-o locuinţă care a ars „Fete Dure”, pe scena gălățeană. Avanpremieră la Dramatic
Mai multe din această categorie:

