Vineri, 10 mai, începând de la ora 20,00, gălățenii sunt invitați la Casa de Cultură, la o seară plină de umor cu Radu Bucălae și George Tănase. Cei doi artiști sunt cunoscuți de pe scenele cluburilor de comedie, de pe ecranele televizoarelor, de pe Youtube și alte platforme online. Deschiderea va fi făcută de Teo Ioniță, iar biletele pot fi achiziţionate de pe iabilet.ro şi prezentate în format fizic sau digital.
Stand-Up Comedy la Casa de Cultură a Sindicatelor Scris de Raluca Ichim
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
„Natura prin fir de ață”, la Complexul „Răzvan Angheluță” Prichindeii au „rupt” scena cu „Joc Voios de Românaș” Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați Congresul liberalilor. PNL cere demisia unor membri ai partidului până luni la prânz Premiul „Inspire Award” pentru echipa gălățeană ByteForce, în Olanda, la Campionatul European Premier Event
Mai multe din această categorie:

