Sâmbătă, 25 mai, gălățenii sunt invitați la Versus Pub, unde va cânta trupa „Nuanțe”. Trupa celebrează 5 ani de la primul lor album, intitulat "Două Minute". „Nuanțe” este o trupă formată în Piteşti, la finalul primăverii lui 2016, care abordează un stil de rock puternic nuanţat de funk şi grunge. Sunetul trupei pendulează de la ritmuri energice, până la acorduri melancolice.
„Nuanțe”, la Versus Pub Scris de Raluca Ichim
Etichetat cu
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Prichindeii au „rupt” scena cu „Joc Voios de Românaș” Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați Congresul liberalilor. PNL cere demisia unor membri ai partidului până luni la prânz Premiul „Inspire Award” pentru echipa gălățeană ByteForce, în Olanda, la Campionatul European Premier Event Talent, profesionalism și pasiune, în slujba copilăriei. Festivalul „Talente dunărene”
Mai multe din această categorie:

