Patinoarul din Grădina Publică va mai fi deschis până pe 2 februarie, anunță organizatorul distracției din cel mai cunoscut parc al Galațiului, Autentic Events. Pentru iubitorii de distracție, iată și o facilitate, pentru grupurile „organizate”: la cinci persoane, una intră gratis! „Practic, vii cu patru prieteni și tu patinezi pe gratis. Sau și mai bine: vii cu toată clasa și nu mai știți câți intră moca. Nu rata ultimele zile de alunecări spectaculoase pe gheață! Te așteptăm până pe 2 februarie!”, transmit organizatorii.
Patinoarul din Grădina Publică, la final Scris de Anca Melinte
Etichetat cu
Anca Melinte
Articole recente - Anca Melinte
Gălățencele de la „Vedeta familiei” au nevoie de vizualizări Gălăţeancă absolventă de Harvard, pe scenă în opera „Nunta lui Figaro”. De la fizică şi matematică, la pian, cor şi canto clasic George Scarlat, pe „lista neagră” a parlamentarilor PNL De la „Albă ca Zăpada și cele 7 mineriade”, la „Măiastra cu arnici” Cine repară apartamentul lovit de dronă din zona Stirex
Mai multe din această categorie:
1 comentariu
-
postat de ConstantinLuni, 26 Ianuarie 2026 10:3586.124.201.***Tipic primăriei de a sifona bani.
Concerte de doi bani, volei pe plajă...!
Orașul are patinoar modern acoperit, tu să inventezi patinuar în aer liber care nu este gratuit, ce mai este de spus.04

